Panel z Pracodawcami I

Miasto: Lublin
  • debata/dyskusja
  • prezentacja
Śr.: 8 marca 2023 (środa)
W godzinach: 8.00-11.00

Na spotkaniu uzyskasz informacje, których nie znajdziesz na stronach internetowych firmy czy też w jej broszurach informacyjnych. Możecie porozmawiać o ofertach praktyk zawodowych, staży lub pracy. Zatem nie zapomnij i weź na spotkanie swoje CV.
Paneliści:
– Anna Iwanicka – Prezes Zarządu Firmy Czekoladowe Sp zo.o oraz Pani Katarzyna Domańska – Członek Zarządu Firmy Czekoladowe Sp zo.o. – (Pijalnie Czekolady E.Wedel: Nałęczów, Kazimierz Dolny, Lublin)
– Doradcy EURES Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie:
Marta Sadłowska- Doradca EURES oraz Jolanta Tkaczyk – Doradca EURES. Wydział Pośrednictwa Pracy WUP w Lublinie realizuje zadania związane z międzynarodowym przepływem pracowników na terenie UE, tj. pośrednictwem pracy w ramach sieci Europejskich Służb Zatrudnienia i koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego w zakresie świadczeń dla bezrobotnych.
Temat: "Mobilność na europejskim rynku pracy, czyli jak szukać pracy za granicą. Europejski Portal Mobilności Zawodowej”.
– Paweł Dzierżak, Country Director Camp Leaders Poland sp. z o.o. – spotkanie będzie dotyczyło możliwości studenckich wyjazdów wakacyjnych do Stanów Zjednoczonych.
Przedstawiciel Firmy Camp Leaders opowie o warunkach formalnych udziału w programie, procesie rejestracji, wypełniania aplikacji, procedurze wizowej, podróżowaniu po Stanach Zjednoczonych po ukończeniu kontraktu.
Zostaną przedstawione główne założenia Programu Wymiany Kulturowej ze Stanami Zjednoczonymi, uczestnicy będą mogli zapoznać się z relacjami uczestniczek programu.
miejsce: Aula A, ul. Skromna 8, Wydział Nauk o Żywności i Biotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie