Panel z Pracodawcami II

Miasto: Lublin
  • debata/dyskusja
  • prezentacja
Pt.: 10 marca 2023 (piątek)
W godzinach: 9.00-12.00

Na spotkaniu uzyskasz informacje, których nie znajdziesz na stronach internetowych firmy czy też w jej broszurach informacyjnych. Możecie porozmawiać o ofertach praktyk zawodowych, staży lub pracy. Zatem nie zapomnij i weź na spotkanie swoje CV.
Paneliści:
1. Szymon Włodarczyk – Prezes i współwłaściciel Firmy Hemplab Sp. z o.o.

Opis firmy:

Spółka Hemplab to lubelskie przedsiębiorstwo zajmujące się przetwórstwem surowców roślinnych oraz produkcją suplementów diety, kosmetyków oraz paszy uzupełniającej na bazie naturalnych składników.

Cele Firmy:
• projektowanie produktów o krótkich składach
• korzystanie z surowców roślinnych uprawianych lokalnie
• pełna transparentność pod względem składu oraz pochodzenia wykorzystanych składników
• korzystanie z technologii zwiększających biodostępność substancji aktywnych w suplementach diety oraz kosmetykach
• dostarczanie konsumentom produktów, których skład i forma przyjmowania zapewnia realne zastosowanie funkcjonalne.

2. Rafał Flaga Doradca regionalny ds. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, Instytut Badań Edukacyjnych. O Instytucie: instytut badawczy prowadzący interdyscyplinarne badania naukowe nad funkcjonowaniem i efektywnością systemu edukacji w Polsce. Uczestniczymy w krajowych i międzynarodowych projektach badawczych i wdrożeniowych, przygotowujemy raporty, sporządzamy ekspertyzy oraz pełnimy funkcje doradcze. Wspieramy szeroko rozumianą politykę i praktykę edukacyjną. Promujemy stosowanie zasady podejmowania decyzji w oparciu o wyniki badań, a szczególnie dużą wagę przywiązujemy do tych badań, których wyniki mogą zostać wykorzystane w polityce edukacyjnej, zarówno na szczeblu krajowym, jak i regionalnym.
3. Paweł Dzierżak, Country Director Camp Leaders Poland sp. z o.o. Firma Camp Leaders – spotkanie będzie dotyczyło możliwości studenckich wyjazdów wakacyjnych do Stanów Zjednoczonych.
Przedstawiciel Firmy Camp Leaders opowie o warunkach formalnych udziału w programie, procesie rejestracji, wypełniania aplikacji, procedurze wizowej, podróżowaniu po Stanach Zjednoczonych po ukończeniu kontraktu.
Zostaną przedstawione główne założenia Programu Wymiany Kulturowej ze Stanami Zjednoczonymi, uczestnicy będą mogli zapoznać się z relacjami uczestniczek program
miejsce: Centrum Kultury Fizycznej i Sportu Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, ul. Głęboka 31, Sala nr 308