Pozyskiwanie funduszy na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Nazwa Uczelni: Uniwersytet Jagielloński
Województwo: małopolskie
  • szkolenie
Wt.: 7 marca 2023 (wtorek)
W godzinach: 12-13

Pozyskiwanie funduszy na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Chcesz założyć własną firmę? Potrzebujesz funduszy na start? Weź udział w spotkaniu online z Łukaszem Gackiem – koordynatorem Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości na Uniwersytecie Jagiellońskim i Anetą Foryś –  specjalistką ds. Funduszy Europejskich w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. Poznaj możliwości pozyskania środków finansowych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej.

W czasie spotkania dowiesz się m.in. gdzie szukać pieniędzy, które pomogą Ci zrealizować plany związane z założeniem własnej firmy, jak aplikować o granty, dotacje (także w ramach Funduszy Europejskich), jak zainteresować potencjalnych inwestorów, czy może zacząć właśnie od inkubatora.

Zapraszamy na spotkanie 7 marca 2023 r. w godz. 12.00 – 13.00. Szkolenie odbędzie się na platformie WebEx.
Osoby, które zapisały się na spotkanie, otrzymają drogą mailową link do wydarzenia

Link do wydarzenia