Gra o Karierę

Podsumowanie 2020

W roku 2020 inicjatywa „Gra o Karierę – Biura Karier dla Ciebie!” została zorganizowana po raz trzeci. Edycja ta miała szczególny charakter, ponieważ wszystkie zorganizowane w jej ramach spotkania odbywały się zdalnie. Ułatwiło to studentom uczestnictwo w wydarzeniach organizowanych w różnych częściach kraju bez konieczności przemieszczania się. W 2020 roku inicjatywa odbyła się w dniach 25-29 maja.

Trzecia edycja w liczbach:

• 91 wydarzeń
  • 35 uczelni
  • 19 miast
  • 14 województw

W projekcie wzięły udział Biura Karier z następujących miast:

• Bydgoszcz • Częstochowa • Gdańsk • Gdynia • Katowice • Kielce • Koszalin • Kraków • Lublin • Łódź • Olsztyn • Opole • Poznań • Rzeszów • Szczecin • Toruń • Warszawa Włocławek • Wrocław;

zlokalizowanych w województwach: dolnośląskim, kujawsko-pomorskim, lubelskim, łódzkim, małopolskim, mazowieckim, opolskim, podkarpackim, pomorskim, śląskim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, wielkopolskim, zachodniopomorskim.

Rodzaje organizowanych wydarzeń:

•  testy rekrutacyjne i symulacje rozmów kwalifikacyjnych
  • konsultacje z doradcą zawodowym
  • targi pracy
  • szkolenia
  • warsztaty
  • coaching
  • konsultacje dokumentów aplikacyjnych
  • spotkania z ekspertami
  • spotkania branżowe

Pierwsze trzy edycje inicjatywy „Gra o Karierę – Biura Karier dla Ciebie!” były koordynowane przez Olgę Jando z Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Biuro Karier

Uniwersytetu Jagielońskiego