Gra o Karierę

Podsumowanie 2021

W dniach 17-21 maja 2021 roku, po raz czwarty, odbyło się wydarzenie „Gra o Karierę – Biura Karier dla Ciebie!”. Tegoroczna edycja została zorganizowana w całości zdalnie, a jej motywem przewodnim stała się aktywizacja zawodowa osób ze szczególnymi potrzebami, w tym osób wysoko wrażliwych, nieneurotypowych i osób z niepełnosprawnościami.

Czwarta edycja w liczbach:

128 wydarzeń

37 uczelni

22 miasta

15 województw

W projekcie wzięły udział Biura Karier z następujących miast:

• Białystok • Elbląg • Gdańsk • Gdynia • Gliwice • Kielce • Koszalin • Kraków • Lublin • Łódź • Olsztyn • Opole • Piła • Poznań • Rzeszów • Sopot • Szczecin • Warszawa • Wrocław • Zielona Góra;

zlokalizowanych w województwach: dolnośląskim, lubelskim, lubuskim, łódzkim, małopolskim, mazowieckim, opolskim, podkarpackim, podlaskim, pomorskim, śląskim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, wielkopolskim, zachodniopomorskim.

Rodzaje zorganizowanych wydarzeń:

• Doradztwo zawodowe
• Zarządzanie różnorodnością
• Symulacje rozmów kwalifikacyjnych
• Testy rekrutacyjne
• Osoby z niepełnosprawnością na rynku pracy
• Budowanie ścieżki kariery
• Budowanie wizerunku na rynku pracy
• Coaching kariery
• Mentoring
• Spotkania branżowe
• Konsultacje dokumentów aplikacyjnych
• Spotkania z ekspertami z rynku pracy

Tegoroczną edycję inicjatywy „Gra o Karierę – Biura Karier dla Ciebie” koordynowała Emilia Latała, doradczyni zawodowa ds. osób z niepełnosprawnością z Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Biuro Karier

Uniwersytetu Jagielońskiego