Etat – czy własna firma, co wybrać w dzisiejszych czasach?

Nazwa Uczelni: Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Szczeciński i Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu
Województwo: dolnośląskie
  • debata/dyskusja
Pt.: 10 marca 2023 (piątek)
W godzinach: 12-13

Etat – czy własna firma, co wybrać w dzisiejszych czasach?

Pójść do pracy czy założyć własną firmę? Nie możesz się zdecydować? Masz wątpliwości, które rozwiązanie jest dla Ciebie lepsze? Weź udział w spotkaniu online z ekspertami rynku pracy. Porozmawiamy o plusach i minusach pracy na etat i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Będziemy rozmawiać również m.in. o budowaniu ścieżki kariery, o dylematach związanych z wejściem na rynek pracy, zastanowimy się, co zrobić, by wybrać optymalne dla siebie rozwiązanie. Oczywiście, będzie również czas na pytania.

W dyskusji wezmą udział:

Łukasz Gacek – koordynator Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości (Uniwersytet Jagielloński)

Marek Kubik – Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Metropolii Szczecińskiej Sp. z o.o., pomysłodawca stworzenia marki dla biznesu Invest in Szczecin, inicjator wielu przedsięwzięć związanych z branżą usług nowoczesnych w Szczecinie

Dorota Pisula – doradczyni zawodowa, kierowniczka Biura Karier Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu

To wszystko w piątek 10 marca 2023 r. od 12.00 do 13.00 na platformie WebEx.

Formularz zapisów dla uczestników

Osoby, które zapisały się na spotkanie, otrzymają drogą mailową link do wydarzenia.