• 31 MAR 23

Podsumowanie VI edycji – 2023

W dniach 6-10 marca 2023 odbyła się szósta edycja „Gry Karierę – Biura Karier dla Ciebie!”. Wydarzenie ponownie przyjęło formę hybrydową – Biura Karier z całej Polski zaprosiły uczestników zarówno na spotkania stacjonarne, jak i wydarzenia online.

Motyw przewodni Gry o Karierę 2023 brzmiał: Etat czy własna firma – wybierz swoją drogę kariery i to właśnie do niego nawiązywało nowatorskie pasmo wspólne, które obejmowało codzienne wydarzenia w godzinach 12:00-13:00. Pasmo wspólne zawierało trzy szkolenia, prezentację oraz finałową debatę – wszystko w formule online, pozwalającej na rzeczywiste uczestnictwo studentom z całej Polski.

Szósta edycja w liczbach:

• 91 wydarzeń, w tym 5 wydarzeń w nowatorskim pasmie wspólnym (codziennie w godzinach 12:00-13:00);
    • 41 Biur Karier;
    • 23 miasta;
    • 13 województw.

W projekcie wzięły udział Biura Karier z uczelni z następujących miast:

• Biała Podlaska, Bielsko-Biała, Chełm, Dęblin, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Koszalin, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Piła, Poznań, Słupsk, Szczecin, Szczytno, Wałcz, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra,

zlokalizowanych w województwach:

• dolnośląskim, lubelskim, lubuskim, łódzkim, małopolskim, mazowieckim, opolskim, pomorskim, śląskim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, wielkopolskim oraz zachodniopomorskim.

Rodzaje zorganizowanych wydarzeń:

• Debaty/dyskusje;
    • Dzień z Biurem Karier;
    • Konsultacje;
    • Prezentacje;
    • Spotkania z doradcą/doradczynią zawodowym/zawodową;
    • Szkolenia;
    • Targi Pracy/spotkania z pracodawcami;
    • Warsztaty;
    • I inne.

Tegoroczną edycję inicjatywy „Gra o Karierę – Biura Karier dla Ciebie!” koordynowało Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego.