• 11 SIE 22

Podsumowanie V edycji wydarzenia

W dniach 16-20 maja 2022 roku, po raz piąty, odbyło się wydarzenie „Gra o Karierę – Biura Karier dla Ciebie!”. Tegoroczna edycja została zorganizowana w formie hybrydowej – Biura Karier z całej Polski zorganizowały zarówno spotkania stacjonarne jak i wydarzenia online.

Piąta edycja w liczbach

• 121 wydarzeń
    • 48 uczelni
    • 22 miasta
    • 15 województw

W projekcie wzięły udział Biura Karier z następujących miast: Biała Podlaska, Białystok, Bydgoszcz, Gdynia, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Piła, Poznań, Rzeszów, Sopot, Szczecin, Toruń, Wałcz, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zielona Góra; zlokalizowanych w województwach: dolnośląskim, lubelskim, kujawsko-pomorskim, lubuskim, łódzkim, małopolskim, mazowieckim, opolskim, podkarpackim, podlaskie, pomorskim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim.

Rodzaje zorganizowanych wydarzeń:

• testy zawodowe
    • spotkania branżowe
    • planowanie kariery
    • konsultacje dokumentów aplikacyjnych
    • doradztwo zawodowe
    • spotkania z ekspertami rynku pracy
    • symulacje rozmów kwalifikacyjnych
    • wystąpienia publiczne
    • coaching kariery
    • spotkania z pracodawcami
    • autoprezentacja
    • rekrutacja
    • budowanie marki osobistej
    • budowanie wizerunku na rynku pracy

Tegoroczną edycję inicjatywy „Gra o Karierę – Biura Karier dla Ciebie!” koordynowała Emilia Latała-Cudecka z Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego.