Asertywność, czyli jak powiedzieć „nie” i być sobą

Nazwa Biura: Biuro Karier Akademii Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile
Nazwa Uczelni: Akademia Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile
Województwo: wielkopolskie
Miasto: Piła
  • warsztaty
Wt.: 7 marca 2023 (wtorek)
W godzinach: 10:00-12:00

Warsztat przeznaczony jest dla osób, które chcą nauczyć się wyrażać własne zdanie, które chcą wiedzieć co robić w sytuacjach zaskakujących, konfliktowych oraz jak zachowywać się naturalnie dla siebie i czuć się z tym dobrze.

Uczestnicy warsztatu zdobędą wiedzę w zakresie:
– czym jest asertywność oraz modeli postawy asertywnej,
– sposobów asertywnej odmowy,
– użytecznych technik do stosowania w trudnych sytuacjach.

Warsztaty poprowadzi mgr Katarzyna Mielcarek, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Akademii Nauk Stosowanych im. Stanisława Staszica w Pile. Doradczyni kariery oraz certyfikowana trenerka FRIS®.

Osoby zainteresowane udziałem w warsztacie proszone są o zgłoszenie swojego udziału za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Warsztat odbędzie się stacjonarnie w siedzibie Biura Karier, budynek A (Rektorat), p. 10 (na parterze).