DEBATA „Społeczności Kobiet wsparciem w rozwoju biznesu”

Nazwa Biura: Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach
Nazwa Uczelni: Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
Województwo: świetokrzyskie
Miasto: Kielce
  • debata/dyskusja
Śr.: 8 marca 2023 (środa)
W godzinach: 10:00-12:00

Debata to kolejna forma spotkania studentów z reprezentantami świata biznesu. Weźmie w niej udział 11 prelegentek, przedstawicielek społeczności kobiet Elite Business Club By Akademia Kobiet.
Poruszą one m. in. zagadnienia dotyczące działania społeczności kobiet przedsiębiorczych. To okazja dla studentów do poznania inspirujących sylwetek kobiet, nawiązaniu z nimi dialogu.
Zaproszone kobiety to przedstawicielki różnych obszarów (marketing, handel, turystyka, logistyka, fotografia), dlatego też każdy obecny student pozna perspektywę prowadzenia biznesu z różnych punktów widzenia.
Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc udział w wydarzeniu możliwy jest za wcześniejszym zgłoszeniem do dnia 02.03.2023 r.
e-mail: abk@ujk.edu.pl (proszę podać imię, nazwisko, kierunek, rok studiów, telefon kontaktowy)
telefonicznie: 509 711 480