Dlaczego Planer Finansowy to zawód XXI wieku?

Nazwa Biura: Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami
Nazwa Uczelni: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
Województwo: ślaskie
Miasto: Katowice
  • szkolenie
Pon.: 6 marca 2023 (poniedziałek)
W godzinach: 10:00 - 11:30

Spotkanie będzie okazją do przedstawienia uczestnikom możliwości funkcjonowania na rynku pracy w branży finansowej przy uwzględnieniu zmian w otoczeniu mikro- i makroekonomicznym w polskiej i światowej gospodarce.
Uczestnicy szkolenia:
– nabędą wiedzę nt.: podstaw zarządzania budżetem domowym, zasad podziału majątku gospodarstwa domowego, podstaw inwestowania, specyfiki pracy jako planer finansowy,
– rozwiną umiejętność oceny kondycji kwestii finansowych we własnym gospodarstwie domowym oraz podstawową umiejętność podziału własnego majątku,
– zwiększą świadomość finansową.

ORGANIZATORZY:
1) Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz
2) Investment Partners S.A.

SZKOLENIE POPROWADZI:
Roksana Śliwka – posiada 8-letnie doświadczenie zawodowe w branży finansowej, ukończyła również kierunek Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze (specjalność: Zarządzanie biznesem międzynarodowym) oraz Finanse i Rachunkowość (specjalność: Finanse i inwestycje) na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Prowadząca współtworzy projekt naFinansowani oraz jest planerem w ramach projektu Finansowo Zależni. W firmie zajmuje stanowisko Managera i na co dzień prowadzi zespół Managerów i Planerów Finansowych.

GDZIE ODBĘDZIE SIĘ WYDARZENIE?
Wydarzenie odbywać się będzie on-line na platformie Zoom, Investment Partners S.A. Aby wziąć udział w szkoleniu, należy pobrać na urządzenie narzędzie Zoom.
Link do wydarzenia / Join Zoom Meeting: us02web.zoom.us/j/84052254095?pwd=dTBsZ3N5Snl2NkZkd1E3WW8xdUVBUT09
Passcode: 875395

Dane osobowe uczestników podawane celem udziału w szkoleniu, będą przetwarzane do tychże celów przez dwóch organizatorów, tj. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach i firmę Investment Partners S.A.
Z odpowiednią klauzulą informacyjną RODO administratorów, którymi są:
1) Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, można się zapoznać u administratora, na stronie internetowej administratora oraz w Biuletynie Informacji Publicznej administratora: bip.ue.katowice.pl/klauzule-informacyjne-rodo.html
2) Investment Partners S.A. można się zapoznać u administratora, na stronie internetowej administratora: www.inpartners.pl/sites/default/files/2021-08/RODO29072021.pdf
Niniejsze wydarzenie może być rejestrowane/nagrywane przez Organizatorów. Podczas niniejszego wydarzenia mogą być robione zrzuty ekranu. Ww. nagrania i zrzuty mogą być następnie publikowane na stronach Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Investment Partners S.A. w ramach sprawozdania/informacji z organizacji szkolenia. Uczestnicząc w wydarzeniu wyrażają Państwo zgodę na publikowanie wizerunku.
UCZESTNICY, GODZĄC SIĘ NA UDZIAŁ W WYDARZENIU, AKCEPTUJĄ JEGO ZASADY.

Szczegółowe informacje:
www.ue.katowice.pl/ckwa