Dzień z Biurem Karier UAM

Województwo: wielkopolskie
Miasto: Poznań
  • inne
Wt.: 7 marca 2023 (wtorek)
W godzinach: 11.00-14.00

Podczas Dnia z Biurem Karier czeka na Was sporo atrakcji! Będziecie mogli porozmawiać na temat usług oferowanych przez Biuro Karier UAM, otrzymać wskazówki, jak stworzyć profesjonalne i skuteczne CV oraz wziąć udział w konkursie i wygrać przydatne gadżety.

To nie wszystko! Będziecie mogli osobiście porozmawiać z przedstawicielami GlaxoSmithKline oraz Aquanet, którzy opowiedzą o oczekiwaniach pracodawców, specyfice pracy w firmie, a także przedstawią informacje na temat procedur aplikacyjnych, czy też możliwych ścieżek rozwoju.

Warto przyjść i sprawdzić, jak wiele może zmienić jedna rozmowa ze specjalistą z branży.

Spotkanie odbędzie się w holu budynku Wydziału Biologii UAM (Kampus Morasko, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 6).