Motywacja do działania: jak odnaleźć motywację i utrzymać ją na dłuższą metę?

Nazwa Biura: Akademickie Biuro Karier
Nazwa Uczelni: Wyższa Szkoła Prawa we Wrocławiu
Województwo: dolnośląskie
Miasto: Wrocław
  • warsztaty
Pon.: 6 marca 2023 (poniedziałek)
W godzinach: 15:00-16:00

Brak motywacji to częsty problem wielu ludzi w dzisiejszych czasach. Często zdarza się, że zaczynamy ambitnie realizować nasze cele, ale po jakimś czasie tracimy motywację i chęć do działania. Czy jesteś gotowy/a, aby zmienić to podejście i znaleźć sposoby na utrzymanie motywacji na dłuższą metę? W tym warsztacie dowiesz się, jak znaleźć wewnętrzną motywację, odkryć swoje cele i marzenia oraz zbudować plan działania, który pozwoli Ci utrzymać motywację i osiągnąć sukces.

Akademickie Biuro Karier na warsztat Motywacja do działania: Jak znaleźć motywację i utrzymać ją na dłuższą metę? Podczas warsztatu:
– dowiesz się, jak odkryć swoje cele i marzenia
– jak znaleźć motywację, która pozwoli Ci utrzymać tempo i skutecznie działać w dłuższej perspektywie.

To szansa dla Ciebie, aby nauczyć się nowych umiejętności i zacząć działać na rzecz swojego sukcesu!

Warsztat poprowadzi certyfikowany coach kariery, trener rozwoju osobistego i doradca zawodowy Wyższej Szkoły Prawa we Wrocławiu – Natalia Kurzawa