Praca w projektach jako alternatywa na zdobycie doświadczenia i zarobek

Nazwa Biura: Biuro Karier UAM
Nazwa Uczelni: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Województwo: wielkopolskie
Miasto: Poznań
  • inne
Pon.: 6 marca 2023 (poniedziałek)
W godzinach: 10:00-11:30

Podczas webinaru opowiemy o tym:
Jakie umiejętności oraz doświadczenie można zdobyć pracując przy projektach i jak można je wykorzystać w przyszłej karierze zawodowej.
Jakie są perspektywy rozwoju kariery po zakończeniu projektu i jak można wykorzystać zdobytą wiedzę i doświadczenie.
Dlaczego takie projekty mogą być cenną alternatywą dla osób, które nie mają jeszcze dużego doświadczenia zawodowego, a chcą zdobyć praktyczne umiejętności i zarobić dodatkowe pieniądze.
Jak zdobywać cenne kontakty i budować swoją sieć zawodową pracując przy projektach w największych firmach i gdzie studenci mogą znaleźć takie projekty.

Krótka informacja o prowadzącym:
Daniel Robaczewski – założyciel Vaqat, platformy pozwalającej studentom realizować krótkie projekty dla firm na całym świecie i zdobywać cenne doświadczenie. Absolwent Akademii Leona Koźmińskiego, ukończył studia magisterskie w London Business School.