Marketing i komunikacja w branży Przemysłu 4.0 PROPOINT

Województwo: opolskie
Miasto: Opole
  • szkolenie
Wt.: 12 marca 2024 (wtorek)
W godzinach: 10.00-11.30

Zapraszamy na szkolenie ONLINE „Marketing i komunikacja w branży Przemysłu 4.0”, które poprowadzi Pani Małgorzata Grabowska z firmy PROPOINT z branży automatyzacji i robotyzacji.
Podczas szkolenia omówione będą takie zagadnienia jak.
1. Przemysł 4.0 x marketing … 5.0 – wyzwania digitalizacji
2. Strategiczne uwarunkowania komunikacji B2B w branży Przemysłu 4.0 – cele marketingu i komunikacji
3. Pozycja rynkowa i pozycjonowanie firmy na tle konkurencji
4. Narzędzia online i offline – co wybrać, żeby dotrzeć do klienta
5. Event marketing na przykładzie wydarzenia RoboTrip w PROPOINT

Prowadząca: Małgosia Grabowska – praktyk z doświadczeniem w komunikacji marketingowej, zdobywanej m.in. w firmach – liderach branży, takich jak Kompania Piwowarska i Amazon. Dzięki ścieżce prowadzącej od marketingu B2C do B2B ma szeroką wiedzę o budowaniu strategii i doborze skutecznych narządzi komunikacji. Laureatka Złotego Spinacza za projekt „Katowice na warsztacie”, absolwentka The Chartered Institute of Marketing (CIM).