Spotkanie „Kawa z Pracodawcą” – Panie Ewa Sobieszek oraz Joanna Maroszyńska reprezentujące Straż Miejską m. st. Warszawy

Nazwa Biura: Dział Spraw Studenckich
Nazwa Uczelni: Akademia Pożarnicza
Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
  • prezentacja
Wt.: 12 marca 2024 (wtorek)
W godzinach: 9:00 - 10:00

Dział Spraw Studenckich Akademii Pożarniczej zaprasza na spotkanie z Panią Ewą Sobieszek Naczelnikiem Wydziału Kadr i Płac oraz z Panią Joanną Maroszyńska – Naczelnik Wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej Straży Miejskiej m. st. Warszawy. Podczas prezentacji, którą przedstawią nasze gościnie, będzie można poznać różne aspekty pracy w reprezentowanej przez nie instytucji. Wydarzenie będzie okazją do zapoznania się z proponowanymi ofertami pracy oraz warunkami naboru. Możliwość bezpośredniej rozmowy w przyjaznej atmosferze jest nieocenioną okazją do poznania przyszłego pracodawcy.
data: 12 marca 2024 r.
godz. 9.00 – 10.00