Warsztat „Rozmowa biznesowa z pracodawcą i odpowiedzi na pytania rekrutera w firmie”

Nazwa Biura: Akademickie Biuro Karier
Nazwa Uczelni: Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Województwo: łódzkie
Miasto: Łódź
  • warsztaty
Pt.: 15 marca 2024 (piątek)
W godzinach: 12:00-14:00

Nadchodzi ten dzień! To dzień, w którym staniesz przed rekruterami i będziesz odpowiadać na ich pytania. Nachodzą Cię myśli:
– O co mogą mnie zapytać?
– Jak powinno się odpowiedzieć na pytania na rozmowie rekrutacyjnej?
– Jak wyróżnić swoje odpowiedzi pośród innych kandydatów?

O tym wszystkim możesz dowiedzieć się na naszym warsztacie! Ale wiemy również, że „kto pyta nie błądzi”, a na rozmowie kwalifikacyjnej i Ty – jako kandydat – możesz zadawać pytania swojemu pracodawcy. Pomoże Ci to świadomie podjąć decyzję o dalszej współpracy! Ale uwaga: są pytania ważne i takie, których zadanie zdyskwalifikuje Cię w staraniach o wymarzoną pracę. Podpowiemy Ci, jak ich uniknąć.
Temat uzupełnimy również o to, w jaki sposób swobodnie porozumieć się z pracodawcą w trakcie spotkań biznesowych. Zbliżające się w Łodzi Największe w Polsce Akademickie Targi Pracy 2023 (18.04.2024) oraz Hackathon Hack na Zdrowie (7-8.06.2024) to świetne okazje do rozwoju sieci kontaktów zawodowych i poszukiwania informacji u samego źródła, czyli pracodawcy. Przyjdź na warsztat a podpowiemy Ci, jak pokierować taką rozmową.