• 26 MAR 24

Podsumowanie VII edycji wydarzenia – GoK 2024

Siódma edycja „Gry Karierę – Biura Karier dla Ciebie!” odbyła się w dniach 11-15 marca 2024. Zorganizowane wydarzenia ponownie przyjęły różnorodne formy – Biura Karier z całej Polski zaprosiły uczestników zarówno na spotkania stacjonarne, jak i wydarzenia online oraz hybrydowe.

Siódma edycja w liczbach:

• 96 wydarzeń,
    • 44 Biura Karier;
    • Około 3 200 uczestników (dane dot. frekwencji przesłało 29 Biur Karier);
    • 20 miast;
    • 13 województw.

W edycji 2024 wzięły udział Biura Karier z uczelni z następujących miast:

Biała Podlaska, Bielsko-Biała, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Nowy Sącz, Opole, Piła, Poznań, Słupsk, Szczecin, Szczytno, Wałcz, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra,

zlokalizowanych w województwach:

dolnośląskim, lubelskim, lubuskim, łódzkim, małopolskim, mazowieckim, opolskim, pomorskim, śląskim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, wielkopolskim oraz zachodniopomorskim.

Rodzaje zorganizowanych wydarzeń:

• Debaty/dyskusje;
    • Dzień z Biurem Karier;
    • Konsultacje;
    • Prezentacje;
    • Spotkania z doradcą/doradczynią zawodowym/zawodową;
    • Szkolenia;
    • Targi Pracy/spotkania z pracodawcami;
    • Warsztaty;
    • I inne.

Tegoroczną edycję inicjatywy „Gra o Karierę – Biura Karier dla Ciebie!” koordynowali Piotr Rapciak oraz Joanna Wrona z Biura Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego we współpracy z Akademickim Biurem Karier Uniwersytetu Szczecińskiego.