Dlaczego TY to marka warta miliony? Jak budować i wzmacniać markę osobistą? Jak nie stracić marki w kilka sekund?

Nazwa Biura: Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej
Nazwa Uczelni: Politechnika Wrocławska
Województwo: dolnośląskie
Miasto: Wrocław
  • szkolenie
Śr.: 8 marca 2023 (środa)
W godzinach: 17:00 - 18:30

Wiedza nabyta podczas szkolenia:1. Co to jest marka? 2. Jak sprawdzić stan obecny? 3. Jak budować markę? 4. Czego unikać? 5. Jakie profity niesie marka? 6. Jak dbać o markę?

Umiejętności nabyte podczas szkolenia: 1. Kreowanie marki własnej, 2. Umiejętne wykorzystanie marki, 3. Wzmacnianie marki i ochrona marki, 4. Poznanie narzędzi i technik wspierających działania z marką
5. Łączenie marki z takimi pojęciami jak fachowiec, mentor, lider, autorytet itp.

Program szkolenia: 1. Marka dzisiaj – każdy ma markę, tylko jaką? Audyt marki na początek – jak sprawdzić stan obecny? 2. Wizja marki – jaką marką chcemy być? co chcemy osiągnąć? jak chcemy się kojarzyć?
3. Strategia marki – jak to osiągnąć? jak zrealizować plan? 4. Wartość naszego nazwiska, czyli marka a nasza praca / biznes – jak to pomaga? 5. Marka lidera – dlaczego to takie ważne? 6. Pielęgnacja marki – okresowe przeglądy, działania obowiązkowe i wzmacniające – co robić? 7. Ochrona marki – czego nie robić, na co uważać, jak ją ratować?

Prowadząca: Beata Kubacka, kierownik HR z marką osobistą

– – –

Szkolenie w ramach cyklu szkoleń BK UP! – Biurokarierowy Kurs Umiejętności Praktycznych organizowany przez Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej.