Komunikacja jako kluczowa kompetencja w projektowaniu ścieżki kariery

Nazwa Uczelni: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
Województwo: dolnośląskie
  • szkolenie
Pon.: 6 marca 2023 (poniedziałek)
W godzinach: 12-13

Komunikacja jako kluczowa kompetencja w projektowaniu ścieżki kariery

Umiejętność dobrego komunikowania się ze współpracownikami to jedna z najczęściej oczekiwanych kompetencji przez pracodawców. O tym, jak rozmawiać z ludźmi w sposób, który buduje szacunek, zaufanie i otwartość dowiecie się w czasie szkolenia online prowadzonego przez psycholożki i doradczynie kariery Ewę Godlewską i Paulinę Przystańską.

W trakcie szkolenia poznacie kluczowe mechanizmy i zasady, które poprawiają relacje, zrobicie bilans swoich umiejętności komunikacyjnych w perspektywie rozwoju własnego potencjału zawodowego, zdefiniujecie własną strategię rozwoju kariery zawodowej i nauczycie się, jak określać długo i krótkookresowe cele spójne z planem rozwoju kariery.

Zapraszamy na szkolenie 6 marca 2023 r. w godz. 12.00 – 13.00. Szkolenie odbędzie się na platformie MS Teams.

Zapisy (do 6 marca br. do godz. 11.00): https://forms.office.com/e/Zk5R5cJjxQ

Osoby, które zapisały się na spotkanie, otrzymają drogą mailową link do wydarzenia.