Potas – Węgiel, czyli warsztat o relacjach

Województwo: łódzkie
Miasto: Łodź
  • warsztaty
Pon.: 6 marca 2023 (poniedziałek)
Wt.: 7 marca 2023 (wtorek)
Śr.: 8 marca 2023 (środa)
W godzinach: 10:00-15:00
Czw.: 9 marca 2023 (czwartek)
Pt.: 10 marca 2023 (piątek)

„O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbuj zdefiniować kształt gruszki.”
(„Czas pogardy” Andrzej Sapkowski)

W relacjach z innymi kierujesz się sercem czy rozumem? Masz szósty zmysł do poznawania ludzi czy raczej opierasz się na pięciu? Dlaczego przy jednej osobie czujesz się swobodnie, przy innej zabawnie a ktoś Cię krępuje? Czy istnieje jakaś wskazówka na zbudowanie bliskiej relacji?

Zastanówmy się nad tym wspólnie już 08 marca 2023 w godzinach 10:00-15:00 na warsztacie stacjonarnym w Łodzi, pl. Hallera 1. Nie zaszkodzi w dniu święta kobiet (a wiadomo, że kobieta jest emocją…) trochę zaszaleć i porozmawiać o tym, co nas do ludzi zbliża a co oddala. Może przełamiemy też parę mitów o atrakcyjności 😉

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych miłością i relacjami partnerskimi, czy relacjami w ogóle. Zapraszamy zarówno singli, jak i osoby z kimś związane. Można przychodzić w parach i w pojedynkę.

Dzięki warsztatowi masz okazję do przyjrzenia się swojemu sposobowi przeżywania miłości i bliskości, poznasz proste i skuteczne techniki budowania satysfakcjonujących i pełnych zrozumienia relacji z bliskimi a przede wszystkim odpoczniesz i zrelaksujesz się w twórczy sposób. Na warsztacie poznasz swój styl odczuwania określonych emocji i preferencji do pewnych zachowań oraz zrozumiesz swój sposób doświadczania miłości oraz jakie korzyści i trudności mogą z niego wynikać.