Webinar z przedsiębiorczości – „Fundusze Europejskie na start firmy”

Nazwa Biura: Biuro Karier Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu
Nazwa Uczelni: Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu
Województwo: dolnośląskie
Miasto: Wrocław
  • prezentacja
Pon.: 6 marca 2023 (poniedziałek)
Wt.: 7 marca 2023 (wtorek)
W godzinach: 15:00 - 16:00
Śr.: 8 marca 2023 (środa)
Czw.: 9 marca 2023 (czwartek)
Pt.: 10 marca 2023 (piątek)

Spotkanie informacyjne on-line dotyczyć będzie wsparcia w formie dotacji bezzwrotnych oraz preferencyjnych pożyczek unijnych kierowanych do wszystkich osób, które chciałyby rozpocząć działalność gospodarczą w województwie dolnośląskim. Podczas spotkania omówione zostaną również możliwości sfinansowania szkoleń, kursów oraz studiów podyplomowych w ramach Funduszy Europejskich.

Webinarium odbędzie się: 7 marca (wtorek), w godz. 15:00-16:00, na platformie internetowej ZOOM (nie ma konieczności instalowania komunikatora)

Zapisy: prowadzone są do 6 marca na platformie JobTeaser – przed rozpoczęciem wydarzenia na pocztę zostanie przesłany link do spotkania online. Link do zapisów: https://wsb-wroclaw.jobteaser.com/pl/events/176587-webinar-z-pozyskiwania-funduszy-na-wlasna-dzialalnosc-gospodarcza-fundusze-europejskie-na-start-firmy-7-03-2023-r

Udział w webinarium jest bezpłatny

Do udziału zapraszamy: Wszystkie osoby fizyczne planujące rozpocząć swój biznes