Rekrutacja bez spiny

Województwo: dolnośląskie
Miasto: Wrocław
  • szkolenie
Czw.: 9 marca 2023 (czwartek)
W godzinach: 17:00 - 18:30

Wiedza nabyta podczas szkolenia:1. Znajomość dobrych praktyk rekrutacyjnych. 2. Jak stworzyć profesjonalne CV i list motywacyjny. 3. Rekrutacja stacjonarna i online – na co zwrócić uwagę w trakcie przygotowania. 4. Sposoby szukania informacji na temat pracodawcy oraz ofert pracy. 5. Znaczenie i funkcja kompetencji twardych i miękkich na rynku pracy. 6. Podstawy autoprezentacji. 7. Zasady rekrutacyjnego savoir vivre. 8. Sposoby radzenia sobie ze stresem związanym w kontekście rozmowy rekrutacyjnej.

Umiejętności nabyte podczas szkolenia: 1. Przygotowanie profesjonalnego CV 2. Analiza ofert i umiejętność wykorzystania jej w praktyce. 3. Przygotowanie techniczne do rozmowy rekrutacyjnej – stacjonarnej i online. 4. Podstawowe umiejętności autoprezentacji w trakcie procesu rekrutacyjnego.

Program szkolenia: 1. Rekrutacja – dobre praktyki.- Jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej? Profesjonalne CV i list motywacyjny. Gdzie szukać ofert pracy i w jaki sposób je analizować? Różnice pomiędzy rozmową rekrutacyjną stacjonarną i online – jak się do nich przygotować? Kompetencje przyszłości – które kompetencje warto rozwijać i prezentować w trakcie procesu rekrutacyjnego? Podstawy autoprezentacji i savoir vivre rekrutacyjnego. Kompendium zachowań na tak. Czy wiesz co mówi Twoja komunikacja niewerbalna? Czas ok 1h
Spotkanie z praktykami i rekrutami TAURON Dystrybucja ( 3 pokoje) czas ok 30 min.

Prowadząca: Dominika Twardzik

– – –

Szkolenie w ramach cyklu szkoleń BK UP! – Biurokarierowy Kurs Umiejętności Praktycznych organizowany przez Biuro Karier Politechniki Wrocławskiej.