Webinar „How to create a standout CV and Cover Letter”

Nazwa Biura: Biuro Karier
Nazwa Uczelni: Uniwersytet Śląski w Katowicach
Województwo: ślaskie
Miasto: Katowice
  • szkolenie
Śr.: 8 marca 2023 (środa)
W godzinach: 14:00- 15.00

Jaki jest pierwszy krok do zdobycia wymarzonej pracy dla absolwentów? Napisanie wybitnego CV i listu motywacyjnego, które pomogą wyróżnić się spośród innych.

8 marca 2023 r. o godzinie 14.00, Wiley Edge organizuje warsztaty, na których omówione zostaną najważniejsze wskazówki dotyczące ubiegania się o pracę dla absolwentów.

Począwszy od tworzenia CV, a skończywszy na rozmowie kwalifikacyjnej. Uczestnicy otrzymają porady od zespołu, który pomógł setkom absolwentów rozpocząć karierę w technologii i bankowości.

Język webinaru – angielski.

Webinar jest skierowany głównie do studentów i absolwentów kierunków technicznych i inżynierskich, matematyki, finansów, bankowości oraz informatyki.

Wiley Edge jest partnerem w zakresie szkoleń dla organizacji publicznych i prywatnych na całym świecie.